Programa

Vakaro metu grojame ir dainuojame populiarius, laiko patikrintus kūrinius, nuo džiazo, rokenrolo, iki bent jau mūsų požiūriu nebanalaus popso. Linas Pečiūra – gitara, vokalas ir Ričardas Kukulskis – trumpetas, vokalas. Daugiausia dainuojame angliškai, šiek tiek lietuviškai.

Taip pat grojame ir sportiniams (pramoginiams) šokiams.

Paklausyti demonstracinės programos galite aukščiau esančiame grotuve, arba video galerijoje paspaudę čia.

Taip pat galimas ir instrumentinis variantas – gitara ir programuotas akompanimentas.

 

Šiek tiek istorijos

Grupės pradžia buvo apie 1993 metus, kai muzikantai Linas Pečiūra, Ričardas Kukulskis, Julius Brazaitis, grojantys savivaldybės išlaikomame Kauno bigband’e, su dar keturiais muzikantais įkūrė komercinį tradicinio sąstato dixieland’ą  ” Jumping time band”. Buvo grojami ne tik dixilend’ai, bet ir kitos senesnių laikų dainos, džiazo standartai, rock’n’rol’ai. Tai nebuvo visiškai koverinis grojimas, gitaristas Linas Pečiūra darė aranžuotes, palikdamas daug laisvės improvizacijoms.
Tie laikai buvo lietuviško verslo atsiradimo pradžia, ir grojimas įmonių atidarymuose ir prezentacijose liejosi laisvai. Tuomet dar nebuvo fonograminės muzikos (fonogramą galėjo padaryti tik gyvi muzikantai geroje įrašų studijoje, o tai nebuvo paprasta ir pigu), todėl grupę gyviems grojimams gan dažnai kviesdavo ir televizijos. Kaip sakė tuo metu panašiam projektui  Klaipėdoje vadovavęs Vytautas Grubliauskas-Kongas, ” jūs neišlendate iš dėžės”.

Vėliau, kai visos įmonės susikūrė ir pradėjo taupyti pinigus, grupė sumažėjo iki penkių žmonių, ir rakstelis-com_3536_webpasivadino “Geri laikai”. Į projektą buvo pakviestas Egidijus Sipavičius , kuris vėliau vadžias perėmė į savo rankas ir pervadino ją į “Tėtė šoka bugį”.

Pinigų rinkoje nedaugėjo, darėsi  lengviau pasigaminti fonogramas, Egis dažniau koncertuodavo su fonograma, o  Geri laikai tapo duetu, jame liko abu dainuojantys muzikantai – gitaristas Linas Pečiūra ir trupmetininkas Ričardas Kukulskis su programuotu akompanimentu.