Norite išmokti groti gitara?

Internete nelabai suprantate nuo ko pradėt?

Mokyklos būrelio mokytojas ir pats dar nelabai moka arba nežino kaip paaiškinti?

Muzikos mokykloje nebėra vietų, be to, abejojate, ar užteks laiko ir gabumų?

Išbandykite.

Prisijunkite prie mūsų Facebook tinkle:

2009-06-01 Koncertas-4140

Susisiekite ir užsiregistruokite gitaros pamokoms jau šiandien!

 

Apie mokyklą

2009-06-01 Koncertas-4128Pamokos grupinės, bet tai nėra įprastinė mokyklos klasės grupė, kur vienas atsakinėja, kiti paslapčia maigo telefonus, čia pamokoje dalyvauja visi. Grupinės pamokos, gal ir ne visada, bet turi daug pranašumų ir prieš individualias pamokas. Pasąmoningas savęs lyginimas su kitais, grojimas ansamblyje, improvizacija.

Mokykloje taip pat yra baigimo diplomas, bet jūs jį galite gauti ir per 3 ir per 10 metų, tereikia išeiti 4 knygų (lygių) kursą. Jei nebaigsite, ne bėda, net ir po metų jūs turėsite daugiau supratimo apie gitarą ir muziką, nei 3 metus besimokydami tą patį kūrinį youtubėje ar vieną to paties kūrinio partiją būrelyje.
Mūsų mokyklos pranašumas prieš tradicinę muzikos mokyklą – daugiau laisvės ir improvizacijos, prieš Youtube ir kai kuriuos būrelių mokytojus – daugiau profesionalumo.

Mokomės ne iš tabų, o iš natų. Pradedantiems atrodo, kad iš tabų lengviau, ir tai tiesa, tačiau tai daugiau mechaninis mokymasis, kuris vėliau progresą stabdo.

Ar jūs mokysitės mokykloje, ar internete, ar tradicinėje muzikos mokykloje, ar būrelyje, vistiek galutinį rezultatą lems jūsų paties įdėtas laikas ir pastangos, tik mes, manau, kad tą rezultatą padėsime pasiekti lengviau.

Teko matyt skelbimą “parduodu mažai naudotą gitarą, nes grot taip ir neišmokau”? Niekas nuo tokio skelbimo rašymo neapsaugotas, bet jei mokysitės čia, rizika kiek sumažės.

Per savaitę vyksta viena pamoka, kuri trunka vieną valandą.

 

Apie gitaros mokytoją Liną Pečiūrą skaitykite čia.

 

Vaizdai ir garsai iš koncertų, arba pasiruošimo jiems: